Корзина
15 отзывов
Контакты
ПП Вигула Сергей Михайлович
+380 показать номер
+380 показать номер
Сергей Михайлович Вигула
УкраинаЗакарпатская областьУжгородСловянская набережная 1а,офис 288000
Карта

Проект дома ,проектирование дома , перепланировка дома, совершенствования дома

Проект дома ,проектирование дома , перепланировка дома, совершенствования дома
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
  • Код: 25

270 грн./кв.м

Показать оптовые цены
Проект дома ,проектирование дома , перепланировка дома, совершенствования дома
270 грн./кв.м
В наличииПроект дома ,проектирование дома , перепланировка дома, совершенствования дома
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Проект будинку не розкіш, а невід'ємна частина будівництва, що дозволяє вам правильно розподілити витрати часу та коштів.Проект дома 0509370632
Проект дома не роскошь, а неотъемлемая часть строительства, позволяет правильно распределить затраты времени и средств. А будет он типовой или индивидуальный ― это дело вкуса и финансовых возможностей. Авторский надзор дизайнера-архитектора поможет Вам быстро зайти в свой качественный дом.
У чому ж перевага індивідуального проекту будинку від архітектора дизайнера Вігули Сергія Михайловича?
Ваш будинок буде дійсно унікальним. Ви можете зробити його план, на якому розплануєте все, що необхідно Вам і Вашій родині: вітальню, спальню, дитячу. А, може бути, кабінет? Або кімнату для батьків? А для гостей? А ще веранда, тераса, гараж ... Та й зовнішній вигляд будівлі залежить від Ваших переваг. Вивчення рельєфу і форми ділянки дозволить максимально ефективно розмістити Ваш будинок на місцевості. Загалом, індивідуальне проектування дасть можливість врахувати всі Ваші побажання, втілити їх у вигляді комфортного й функціонального будинку, а також максимально ефективно «вписати» його в навколишній ландшафт.
Спочатку Вам треба визначитися, що Ви хочете мати: невеликий одноповерховий будиночок або особняк із зимовим садом, басейном і гаражем. Продумайте, скільки людина і якого віку будуть проживати в будинку, який їхній спосіб життя і хобі, де ночуватиме Ваше улюблена домашня тварина, яка кількість кімнат Ви хотіли б мати і якої площі, який імовірно рівень комфорту проживання, а також які матеріали для будівництва Ви б хотіли використати - від усього цього залежатимуть Ваші фінансові витрати.
У всіх питаннях можна покластися на висококваліфікованих фахівців студіі Вігула +380509370632 , які допоможуть визначитися з екстер'єром будівлі та будівельними матеріалами, порадять, як раціонально спланувати приміщення, правильно використовувати кожен метр. Їх досвід і знання допоможуть заощадити Ваші кошти при будівництві.
Звичайно, індивідуальний проект Вашого будинку буде коштувати дорожче, ніж готовий типовий проект, але й результат, повірте, буде вражаючим!
Проектування будинків у Ужгороді складається з наступних етапів: Ви підписуєте завдання на проектування будинку, в якому вказуєте свої вимоги і побажання. Ми створюємо ескізний проект - майбутньої будівлі (посадка будинку на ділянку, планування, зовнішній та внутрішній вигляд, розріз), погоджуємо його з Вами. Наші фахівці розробляють проект будинку, узгоджують його з Вами.
В результаті цієї роботи Ви отримуєте авторський проект будинку, що складається з двох частин: АР (архітектурні рішення) і КР (конструктивні рішення).
Склад проекту (архітектурні і конструктивні рішення): Основні техніко-економічні показники. Поверхові плани. Фасади. Розрізи. Експлікація підлог. План кроквяної конструкції даху. План покрівлі. План фундаментів. Конструкції перекриттів. Вузли конструкційних деталей. Сходи. Вартість розробки проекту будинку (АР і КР) складає від 7 до 15 у.о. за 1 кв.м.
Перепланировка помещений при ремонте офисов, магазинов, ресторанов, домов и квартир дает уникальную возможность обустроить помещение таким образом, чтобы она удовлетворяла всем Вашим требованиям к функциональности помещений, уйти от стандартных форм и придать индивидуальность дизайну офисов, магазинов, ресторанов, домов и квартир , сделать все в соответствии со своим вкусом. Перепланировка помещений, зачастую, это единственный шанс уйти от стандартных решений, добиться максимального комфорта.
Перепланировка помещения это новые возможности о которых вы много думали и мечтали
Стильное оформление фасада способно придать даже самому обычному зданию индивидуальность и красоту. Дизайн экстерьера разрабатывается и реализуется как на этапе постройки, так и во время ремонта. Самым простым способом превратить рядовой дом в шикарный особняк, сделать дизайн фасада магазина, ресторана или клуба ярким и запоминающимся является декоративная отделка фасадов.
Добрый день, Вас приветствует дизайнер интерьера Вигула Сергей Михайлович. Хочу предложить уникальную возможность , Вы сами определите цену на дизайн интерьера , фасада , ландшафтного дизайна и благоустройства своего объекта проэктирования в зависимости от необходимого обёма информации необходимой Вам. Я дизайнер Вигула Сергей Михайлович могу предложить весь спектр услуг : строительство, ремонт , перепланировка, проектирование , дизайн интерьера в полном объёме, дизайн фасада, ландшафтный дизайн, консультация дизайнер ― архитекторв, авторский надзор,технический надзор, а Вы удаляете услуги которые Вам менее необходимы и таким образом формируется Ваша уникальная цена на дизайн. Дизайн интерьера в г.Ужгород, Мукачево,Чоп, Берегово,Свалява,Довге,Хуст,Иршава,Тячево,Межгорья,Солотвыно и по всему Закарпатью, Украине
Мои контакты:
Email ser06design@mail.ru
тел.: 050 937 06 32
http://www.facebook.com/sergij.vigula
https://www.facebook.com/InteriorDesigninUzhgorodTranscarpathiaUkraine
http://vk.com/s.vigula
http://vigula.webnode.com.ua/
Информация для заказа
  • Цена: 270 грн./кв.м